Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
KERDAB14:0
5:0,2:0,7:0
MLBRAB18/11 - 10:00
Mladá Boleslav
DABHOS19/11 - 12:30
Palmovka - Loba
UFTRWI19/11 - 17:00
Palmovka - Loba
RABMBP19/11 - 15:30
Palmovka - Asfalt
BOHAVI19/11 - 17:30
Palmovka - Asfalt
MLBSPC19/11 - 10:00
Mladá Boleslav
POČFEN19/11 - 14:00
Horní Počaply
RWIHANODLOŽENO
GOBTHC19/11 - 13:30
Palmovka - Asfalt
MEDĎAB19/11 - 10:30
Palmovka - Loba
AVBUFT21/11 - 19:30
Palmovka - Loba
RAFHOS22/11 - 19:30
Čimice

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
UNLKEL3:2 ss
1:1,0:1,1:0-1:0
NOSUNL19/11 - 11:00
Nové Strašecí

Přebor MŽ STŘED2017-2018
MOSKEL19/11 - 10:00
Most
KLAKER19/11 - 16:00
Kladno - ZS

ZPRAVODAJSTVÍ » Hokejbal p.drogám

Na Palmovce se bojuje o středočeské přebornické medaile HPD 2012

Přemysl Falta, 2012-05-29 12:13:51 » 11937x
Vítězná radost nejmenších hokejbalistů z Ml. Boleslavi (foto: Přemysl Falta)

V tomto týdnu se na Palmovce bojuje ve všech 5 kategoriích Regionálních finále Středočeského kraje turnaje Hokejbal proti drogám 2012 o postup do republikových finále. Úvodními vítězi těchto turnajů se již v pondělí staly celky ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav (I. kategorie, 1. - 3. třídy ZŠ) a 12. ZŠ Brjanská Kladno (II. kategorie, 4. - 5. třídy). V úterý se pak radovala ZŠ Vlašim Sídliště (III. kategorie, 6. a 7. třídy ZŠ) a ve středu v posledním turnaji pro žáky základních škol triumfovala opět 12. ZŠ Brjanská Kladno (kategorie IV., 8. a 9. třídy ZŠ). Turnaj na Palmovce zakončil čtvrteční turnaj kategorie střední školy, v němž si nejlépe vedlo Sportovní gymnázium Kladno (kategorie V, střední školy).


Konečné pořadí Regionálního finále Středočeského kraje - HPD 2012

Kategorie I., 1. - 3. třídy ZŠ, pondělí 28. května

1. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav

2. ZŠ Vlašim Vorlina
3. ZŠ Vlašim Sídliště
4. ZŠ Amálská Kladno
5. 3. ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun
6. ZŠ Hýskov

Kategorie II., 4.a 5. třídy ZŠ, pondělí 28. května

1. 12. ZŠ Brjanská Kladno

2. ZŠ Hýskov
3. 3. ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun
4. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav
5. ZŠ Vlašim Vorlina
6. ZŠ Vlašim Sídliště
7. ZŠ Amálská Kladno

Kategorie III., 6.a 7. třídy ZŠ, úterý 29. května

1. ZŠ Vlašim Sídliště

2. Sportovní gymnázium Kladno
3. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav
4. 3. ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun
5. ZŠ Amálská Kladno
6. ZŠ a MŠ Norská Kladno

Kategorie IV., 8.a 9. třídy ZŠ, středa 30. května

1. 12. ZŠ Brjanská Kladno

2. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav
3. ZŠ J. Á. Komenského Nové Strašecí
4. ZŠ Vlašim Vorlina
5. ZŠ Amálská Kladno

Kategorie V., střední školy, čtvrtek 31. května

1. Sportovní gymnázium Kladno

2. SOŠ a SOU stavební Kolín
3. SOŠ a SOU E. Beneše Kladno
4. SOŠ a SOU Kladno, Dubská

 
» nahoru