Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
PLAY-OFF SKUPINA A
Finále
31000011:33100045
VÝSLEDKY: 3:2p • 1:22:40:3
KONEC SÉRIE
Semifinále
32030342:33100001
VÝSLEDKY: 2:42:3ss • 12:48:11:2k
KONEC SÉRIE
31000442:33100045
VÝSLEDKY: 3:21:47:13:4p • 3:4
KONEC SÉRIE
Čtvrtfinále
31000012:03100035
VÝSLEDKY: 5:36:1
KONEC SÉRIE
31000030:23100045
VÝSLEDKY: 4:53:4
KONEC SÉRIE
PLAY-OFF SKUPINA B
Finále
31060622:33100021
VÝSLEDKY: 4:14:53:22:32:8
KONEC SÉRIE
Semifinále
31060623:03206003
VÝSLEDKY: 3:18:44:1
KONEC SÉRIE
31000213:13207038
VÝSLEDKY: 2:1p • 7:33:44:2
KONEC SÉRIE
Čtvrtfinále
32070382:03100054
VÝSLEDKY: 4:26:3
KONEC SÉRIE
31060210:23206003
VÝSLEDKY: 1:44:5p
KONEC SÉRIE
PLAY-OFF SKUPINA C
Finále
31060473:13106021
VÝSLEDKY: 4:24:33:45:0k
KONEC SÉRIE
Semifinále
31060473:03106049
VÝSLEDKY: 11:14:3p • 5:0
KONEC SÉRIE
31000450:33106021
VÝSLEDKY: 1:53:4p • 2:5
KONEC SÉRIE
Čtvrtfinále
31060661:23106021
VÝSLEDKY: 4:12:31:2
KONEC SÉRIE
31000351:23106049
VÝSLEDKY: 2:44:24:6
KONEC SÉRIE

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018

Nenalezeny utkání na nejbližší období


Přebor MŽ STŘED2017-2018

Nenalezeny utkání na nejbližší období

ZPRAVODAJSTVÍ » Aktuality z hokejbalu

Na Palmovce se bojuje o středočeské přebornické medaile HPD 2012

Přemysl Falta, 2012-05-29 12:13:51 » 13855x
Vítězná radost nejmenších hokejbalistů z Ml. Boleslavi (foto: Přemysl Falta)

V tomto týdnu se na Palmovce bojuje ve všech 5 kategoriích Regionálních finále Středočeského kraje turnaje Hokejbal proti drogám 2012 o postup do republikových finále. Úvodními vítězi těchto turnajů se již v pondělí staly celky ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav (I. kategorie, 1. - 3. třídy ZŠ) a 12. ZŠ Brjanská Kladno (II. kategorie, 4. - 5. třídy). V úterý se pak radovala ZŠ Vlašim Sídliště (III. kategorie, 6. a 7. třídy ZŠ) a ve středu v posledním turnaji pro žáky základních škol triumfovala opět 12. ZŠ Brjanská Kladno (kategorie IV., 8. a 9. třídy ZŠ). Turnaj na Palmovce zakončil čtvrteční turnaj kategorie střední školy, v němž si nejlépe vedlo Sportovní gymnázium Kladno (kategorie V, střední školy).


Konečné pořadí Regionálního finále Středočeského kraje - HPD 2012

Kategorie I., 1. - 3. třídy ZŠ, pondělí 28. května

1. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav

2. ZŠ Vlašim Vorlina
3. ZŠ Vlašim Sídliště
4. ZŠ Amálská Kladno
5. 3. ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun
6. ZŠ Hýskov

Kategorie II., 4.a 5. třídy ZŠ, pondělí 28. května

1. 12. ZŠ Brjanská Kladno

2. ZŠ Hýskov
3. 3. ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun
4. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav
5. ZŠ Vlašim Vorlina
6. ZŠ Vlašim Sídliště
7. ZŠ Amálská Kladno

Kategorie III., 6.a 7. třídy ZŠ, úterý 29. května

1. ZŠ Vlašim Sídliště

2. Sportovní gymnázium Kladno
3. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav
4. 3. ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun
5. ZŠ Amálská Kladno
6. ZŠ a MŠ Norská Kladno

Kategorie IV., 8.a 9. třídy ZŠ, středa 30. května

1. 12. ZŠ Brjanská Kladno

2. ZŠ Edvarda Beneše Mladá Boleslav
3. ZŠ J. Á. Komenského Nové Strašecí
4. ZŠ Vlašim Vorlina
5. ZŠ Amálská Kladno

Kategorie V., střední školy, čtvrtek 31. května

1. Sportovní gymnázium Kladno

2. SOŠ a SOU stavební Kolín
3. SOŠ a SOU E. Beneše Kladno
4. SOŠ a SOU Kladno, Dubská

 
» nahoru