Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
MBPKER3:4
0:1,2:0,1:3
BOHRAF1:2 ss
0:0,1:0,0:1-0:1
GOBRWI5:2
0:1,2:0,3:1
MEDUFT6:1
1:1,4:0,1:0
ĎABTHCODLOŽENO
TŘEKOV3:6
1:1,1:2,1:3
MLBĎAB24/09 - 17:00
Mladá Boleslav
POČTHCODLOŽENO
FENUFT3:2 ss
0:2,0:0,2:0-1:0
MBPGOB6:3
1:1,4:1,1:1
BOHMED11:3
3:0,4:1,4:2
RABHAN24/09 - 15:00
Palmovka - Asfalt
SPCTŘE25/09 - 19:00
Palmovka - Asfalt
AVIAVB26/09 - 19:45
Palmovka - Loba
MLBRAB28/09 - 11:00
Mladá Boleslav

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
HÝSUNL0:7
0:1,0:3,0:3
KLAKEL5:4
2:1,2:1,1:2
RAKNOS4:2
4:1,0:0,0:1
NOSHÝS24/09 - 11:00
Nové Strašecí
UNLKLA6:2
4:0,2:1,0:1

Přebor MŽ STŘED2017-2018
NOSUNL4:0
1:0,1:0,2:0
KERHOS3:4
0:1,2:1,1:2
KOVREB0:10
0:1,0:3,0:6
KELMOS0:20
0:11,0:3,0:6
UNLMOS1:2 ss
0:1,1:0,0:0-0:1
KELKEL7:3
4:1,0:1,3:1
REBKLA3:2 ss
1:0,0:2,1:0-1:0
HOSKOV24/09 - 15:00
Horní Měcholupy
NOSKER4:1
1:0,1:1,2:0

VEDOUCÍ MUŽSTEV » Souhrnný adresář

ADRESÁŘ VEDOUCÍCH MUŽSTEV RSHb - STŘED

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Bohemia Benders ĎáblicePour Richard731 113 340richard.pour@seznam.cz
2.HBC Defekt Třebíz   
3.HBC Horní Počaply   
4.HBC HostivařBoreček Martin723 952 602borecek.wuestenrot@seznam.cz
5.HBC Hostivař B   
6.HBC Tygři Mladá Boleslav B   
7.HC Hanspaulka   
8.HC Kert Park Praha BSymon Jan737 576 960jansymon@centrum.cz
9.HC Red Wings Mladá Boleslav   
10.Mighty Bucks Praha   
11.Players of Uftaland   
12.Rafani Praha   
13.Rafani Praha B   
14.SHM Goblins Praha   
15.SHM HbC Fénix Praha   
16.SHM HBC Medvědi   
17.SHM HK Avir Praha   
18.SHM HK Avir Praha B   
19.SK Ďáblové PrahaTomek Václav606 558 93022vincent@seznam.cz
20.SK Ďáblové Praha BBarták Jiří603 460 949bartakjiri@volny.cz
21.SPC   
22.THC Praha   
23.TJ KOVO Praha BKovařík Jan603 524 372jenda.kovarik@atlas.cz

Oblastní liga 2017-2018 - Oblastní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Beer Stars Hnidousy - Motyčín   
2.Černá Hvězda Libušín   
3.HBC ALPIQ Kladno B   
4.HBC Kamenné Žehrovice   
5.HBC Notor Kladno   
6.HBC Rakovník BTlustý Miroslav776 262 282mira.tlusty@quick.cz
7.SK HBC Falcon Kročehlavy   
8.SK Kelti 2008 B   

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Elba DDM Ústí nad LabemLaibl Tomáš605 471 787telovychova@ddmul.cz
2.HBC ALPIQ KladnoJedelská Ivana722 085 254ivanka.jedelska@seznam.cz
3.HBC Coyotes HýskovSlabý Pavel606 948 134coupe73@seznam.cz
4.HBC Nové Strašecíde Fin Aleš728 921 277krusovice@centrum.cz
5.HBC RakovníkMolnárová Kateřina733 642 852katerina.avon@seznam.cz
6.SK Kelti 2008Horel Marek731 566 313marek.horel@gmail.com

Přebor mladších žáků 2017-2018 - Skupina ČECHY STŘED

Poř.Název týmuVedoucí mužstvaMobilE-mail
1.Elba DDM Ústí nad LabemKerl Jindřich728 440 390kerl.j@seznam.cz
2.HBC ALPIQ KladnoJedelská Ivana722 085 254ivanka.jedelska@seznam.cz
3.HBC Hostivař   
4.HBC Nové StrašecíHoráček Vladislav603 339 706horacekvlad@seznam.cz
5.HBC Rondo MostPopluhar Petr724 211 513popluhar1@seznam.cz
6.HC Kert Park PrahaGrýgerová Kateřina604 848 485kata.von@email.cz
7.SK Kelti 2008 - 05Kadeřábek Jan777 986 545honza@eosro.cz
8.SK Kelti 2008 - 06Kurhajec Roman603 553 950kurhajec.roman@seznam.cz
9.SK Rebel PrahaBirčák Jan737 222 066jan_bircak@cotyinc.com
10.TJ KOVO PrahaFulín Jan777 111 667honza.fulin@seznam.cz

Pozn.: Podrobnější údaje o vedoucích mužstev, a trenérech jednotlivých týmů najdete vždy v adresáři dané soutěže. V případě nesprávných či nekompletních údajů kontaktujte Regionální svaz hokejbalu - STŘED - e-mail: sekretariat@hokejbal-stred.cz

» nahoru