Tipovačka
LIGA SŽ střed2017-2018
1.Rakovník 55
2.Nové Strašecí 44
3.Elba DDM ÚNL 31
4.ALPIQ Kladno 27
5.Kelti 2008 23
6.Coyotes Hýskov 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018

Nenalezeny utkání na nejbližší období

STATISTIKA TÝMU » Starší žáci

 

STATISTIKA TÝMU - Skupina STŘED

FILTR pro tým:  

STATISTIKY HRÁČŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Pr.KB Pr.TM
1. Zeman Vojtěch 38587 UNL 22 10 12 18 0 0 38 14 0 1 0 0 1.22 2.11
2. Myškovský Jakub 44222 UNL 21 16 5 17 1 0 12 6 0 0 0 0 1.24 0.71
3. Tomšík Pavel 43291 UNL 15 7 8 11 0 2 6 3 0 0 0 0 1.36 0.55
4. Tůma Štěpán 38586 UNL 14 7 7 19 0 0 4 2 0 0 0 0 0.74 0.21
5. Filip Ondřej 41333 UNL 14 6 8 10 2 1 6 3 0 0 0 0 1.40 0.60
6. Lukáš Jakub 42529 UNL 12 8 4 16 1 0 12 6 0 0 0 0 0.75 0.75
7. Kapusta Tomáš 36138 UNL 10 5 5 19 0 0 8 4 0 0 0 0 0.53 0.42
8. Maule Petr 44799 UNL 8 1 7 18 0 0 6 3 0 0 0 0 0.44 0.33
9. Bauer Adam 42641 UNL 6 4 2 15 0 0 8 4 0 0 0 0 0.40 0.53
10. Jičínský Vít 36142 UNL 6 3 3 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0.38 0.00
11. Hrubý Václav 43501 UNL 4 1 3 10 0 0 14 7 0 0 0 0 0.40 1.40
12. Kuchař Radek 42988 UNL 4 1 3 13 0 0 24 7 0 1 0 0 0.31 1.85
13. Klíma Jiří 41735 UNL 4 0 4 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0.25 0.00
14. Hrdlička Jáchym 40095 UNL 4 0 4 16 0 0 8 4 0 0 0 0 0.25 0.50
15. Kaňka Patrik 45492 UNL 3 1 2 3 0 0 4 2 0 0 0 0 1.00 1.33
16. Procházka Filip 38406 UNL 3 1 2 18 0 0 4 2 0 0 0 0 0.17 0.22
17. Vichra Daniel 39926 UNL 3 0 3 19 0 0 4 2 0 0 0 0 0.16 0.21
18. Vyhlídal Radek 40133 UNL 2 0 2 4 0 0 2 1 0 0 0 0 0.50 0.50
19. Macek Aleš 44411 UNL 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.50 0.00
20. Kincl Matyáš 40289 UNL 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
21. Tůma Kryštof 38760 UNL 1 0 1 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0.07 0.00
22. Buneš David 43444 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
23. Kocourek Matěj 41062 UNL 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
24. Doucha Tadeáš 43736 UNL 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
25. Matoušek Filip 42782 UNL 0 0 0 2 0 0 2 1 0 0 0 0 0.00 1.00
26. Kohn Jan 45361 UNL 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
27. Vaněk Tomáš 44801 UNL 0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00

STATISTIKY BRANKÁŘŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým PRŮM. Z MIN. G NUL STŘ. % ODCH.
1. Buneš David 43444 UNL 0.00 1 5 0 0 6 100.00 0.56
2. Kohn Jan 45361 UNL 1.00 2 75 2 0 28 92.86 8.33
3. Vaněk Tomáš 44801 UNL 2.00 7 270 14 0 120 88.33 30.00
4. Tůma Kryštof 38760 UNL 3.08 12 505 37 1 297 87.54 56.11

EVIDENCE VYŠŠÍCH TRESTŮ

Poř. Příjmení a jméno Registrace č.utk. TREST datum
1. Kuchař Radek 42988 26014 10 14.10.2017
2. Zeman Vojtěch 38587 26011 10 11.03.2018

UTKÁNÍ TÝMU

Sobota 16.09.2017

26003SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem4:2  (1:1,1:1,2:0)
 Střely: 33:36, vyloučení: 2:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 23.09.2017

26004HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem0:7  (0:1,0:3,0:3)
 Střely: 14:44, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 24.09.2017

26009Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno6:2  (4:0,2:1,0:1)
 Střely: 27:24, vyloučení: 4:4, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0

Sobota 14.10.2017

26014Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí0:4  (0:1,0:2,0:1)
 Střely: 19:29, vyloučení: 5:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 22.10.2017

26019Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov8:0  (2:0,2:0,4:0)
 Střely: 40:4, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 04.11.2017

26024HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem2:3  (0:3,0:0,2:0)
 Střely: 27:22, vyloučení: 4:6, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 11.11.2017

26026Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník3:4 ss(1:1,1:1,1:1)
 Střely: 20:25, vyloučení: 4:5, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Pátek 17.11.2017

26018Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 20083:2 ss(1:1,0:1,1:0)
 Střely: 32:26, vyloučení: 3:1, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0

Neděle 19.11.2017

26029HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem4:2  (1:0,1:1,2:1)
 Střely: 36:21, vyloučení: 2:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 10.03.2018

26033SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem5:2  (0:2,2:0,3:0)
 Střely: 35:22, vyloučení: 2:2, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

Neděle 11.03.2018

26011HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem4:0  (0:0,2:0,2:0)
 Střely: 30:17, vyloučení: 5:8, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

Sobota 24.03.2018

26039Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno6:5  (3:1,1:2,2:2)
 Střely: 48:23, vyloučení: 7:9, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:1

Sobota 07.04.2018

26041HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem2:0  (0:0,1:0,1:0)
 Střely: 20:10, vyloučení: 7:2, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 14.04.2018

26044Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí5:3  (0:0,1:2,4:1)
 Střely: 30:22, vyloučení: 2:4, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

Sobota 21.04.2018

26048Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 20083:4 ss(2:2,0:1,1:0)
 Střely: 25:22, vyloučení: 3:1, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0

Neděle 22.04.2018

26034HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem1:12  (0:6,1:0,0:6)
 Střely: 16:43, vyloučení: 3:7, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:3

Sobota 28.04.2018

26049Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov4:1  (2:0,2:1,0:0)
 Střely: 32:14, vyloučení: 3:0, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 05.05.2018

26054HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem4:3 ss(0:1,2:2,1:0)
 Střely: 29:35, vyloučení: 2:5, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0
26059HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem5:0  (2:0,1:0,2:0)
 Střely: 35:30, vyloučení: 4:2, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 1:0

Sobota 12.05.2018

26056Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník3:2 ss(1:1,1:1,0:0)
 Střely: 26:27, vyloučení: 6:6, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0
» nahoru