Tipovačka
LIGA SŽ střed2017-2018
1.Nové Strašecí 14
2.Rakovník 12
3.ALPIQ Kladno 7
4.Elba DDM ÚNL 6
5.Kelti 2008 6
6.Coyotes Hýskov 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
KLANOS4:5 ss
2:0,2:2,0:2-0:1
HÝSRAK21/10 - 12:00
Beroun
UNLHÝS22/10 - 13:00
Ústí nad Labem
NOSRAK22/10 - 11:00
Nové Strašecí

STATISTIKA TÝMU » Starší žáci

 

STATISTIKA TÝMU - Skupina STŘED

FILTR pro tým:  

STATISTIKY HRÁČŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Pr.KB Pr.TM
1. Horák František 41456 KLA 10 6 4 4 1 1 2 1 0 0 0 0 2.50 0.50
2. Patera Lukáš 41618 KLA 8 3 5 6 0 0 10 5 0 0 0 0 1.33 1.67
3. Cajthaml Petr 41177 KLA 5 2 3 6 0 1 2 1 0 0 0 0 0.83 0.33
4. Lejsek Jan 41297 KLA 3 1 2 5 1 0 2 1 0 0 0 0 0.60 0.40
5. Gutwald Petr 44370 KLA 2 2 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0.33 0.00
6. Jedelský Filip 40262 KLA 2 1 1 4 1 0 2 1 0 0 0 0 0.50 0.50
7. Švec Jan 43678 KLA 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0.50 0.00
8. Doubrava Vojtěch 41933 KLA 2 1 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0.40 0.00
9. Barták Filip 44509 KLA 2 1 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0.40 0.00
10. Schönherr Roman 43397 KLA 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.33 0.00
11. Jones Petr 37572 KLA 1 0 1 6 0 0 2 1 0 0 0 0 0.17 0.33
12. Hofmann Pavel 44058 KLA 1 0 1 6 0 0 12 1 0 1 0 0 0.17 2.00
13. Jelínek Jáchym 39484 KLA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
14. Rod Jiří 41296 KLA 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
15. Slavík Petr 41808 KLA 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
16. Lacina Vojtěch 41452 KLA 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
17. Vela Vojtěch 40265 KLA 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
18. Ježek Marek 38545 KLA 0 0 0 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0.00 0.67
19. Fík David 36670 KLA 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
20. Slánička Jan 37852 KLA 0 0 0 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0.00 0.67
21. Karanský Adam 43679 KLA 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
22. Řešátko Michal 40261 KLA 0 0 0 5 0 0 6 3 0 0 0 0 0.00 1.20
23. Reitmaier Kvido 42969 KLA 0 0 0 6 0 0 8 4 0 0 0 0 0.00 1.33
24. Křemenák Antonín 39103 KLA 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00

STATISTIKY BRANKÁŘŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým PRŮM. Z MIN. G NUL STŘ. % ODCH.
1. Křemenák Antonín 39103 KLA 1.99 5 113 5 0 40 87.50 41.85
2. Jones Petr 37572 KLA 4.75 6 161 17 0 87 80.46 59.63

EVIDENCE VYŠŠÍCH TRESTŮ

Poř. Příjmení a jméno Registrace č.utk. TREST datum
1. Hofmann Pavel 44058 26002 10 19.09.2017

UTKÁNÍ TÝMU

Úterý 19.09.2017

26002HBC Nové Strašecí - HBC ALPIQ Kladno4:3  (1:2,1:0,2:1)
 Střely: 34:39, vyloučení: 4:6, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:1

Sobota 23.09.2017

26005HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 20085:4  (2:1,2:1,1:2)
 Střely: 22:22, vyloučení: 4:2, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 1:0

Neděle 24.09.2017

26009Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno6:2  (4:0,2:1,0:1)
 Střely: 27:24, vyloučení: 4:4, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0

Sobota 07.10.2017

26010HBC ALPIQ Kladno - HBC Coyotes Hýskov4:1  (1:0,1:1,2:0)
 Střely: 23:4, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 14.10.2017

26015HBC ALPIQ Kladno - HBC Rakovník0:2  (0:0,0:1,0:1)
 Střely: 22:21, vyloučení: 4:6, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Čtvrtek 19.10.2017

26017HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí4:5 ss(2:0,2:2,0:2)
 Střely: 25:19, vyloučení: 4:6, využití přesilovek: 1:2, oslabení: 0:0

Sobota 04.11.2017

26024HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 14:00 » Kladno - ZS

Sobota 11.11.2017

26025HBC Coyotes Hýskov - HBC ALPIQ Kladno 12:00 » Beroun

Sobota 25.11.2017

26030HBC Rakovník - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník

Sobota 03.03.2018

26020SK Kelti 2008 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun

Sobota 10.03.2018

26032HBC Nové Strašecí - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 17.03.2018

26035SK Kelti 2008 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun

Sobota 24.03.2018

26039Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Ústí nad Labem

Sobota 07.04.2018

26040HBC Coyotes Hýskov - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun

Sobota 14.04.2018

26045HBC ALPIQ Kladno - HBC Rakovník 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 21.04.2018

26047HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 28.04.2018

26050HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 2008 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 05.05.2018

26054HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 12.05.2018

26055HBC ALPIQ Kladno - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 19.05.2018

26060HBC Rakovník - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník
» nahoru