Tipovačka
LIGA SŽ střed2017-2018
1.Rakovník 9
2.Elba DDM ÚNL 6
3.Nové Strašecí 3
4.Kelti 2008 3
5.ALPIQ Kladno 3
6.Coyotes Hýskov 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
HÝSUNL0:7
0:1,0:3,0:3
KLAKEL5:4
2:1,2:1,1:2
RAKNOS4:2
4:1,0:0,0:1
NOSHÝS24/09 - 11:00
Nové Strašecí
UNLKLA6:2
4:0,2:1,0:1

STATISTIKA TÝMU » Starší žáci

 

STATISTIKA TÝMU - Skupina STŘED

FILTR pro tým:  

STATISTIKY HRÁČŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Pr.KB Pr.TM
1. Lukáš Jakub 42529 UNL 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2.00 0.00
2. Myškovský Jakub 44222 UNL 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
3. Tůma Štěpán 38586 UNL 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
4. Bauer Adam 42641 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
5. Vichra Daniel 39926 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
6. Tůma Kryštof 38760 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
7. Procházka Filip 38406 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
8. Maule Petr 44799 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
9. Matoušek Filip 42782 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
10. Kuchař Radek 42988 UNL 0 0 0 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0.00 2.00
11. Kapusta Tomáš 36138 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
12. Jičínský Vít 36142 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
13. Zeman Vojtěch 38587 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00

STATISTIKY BRANKÁŘŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým PRŮM. Z MIN. G NUL STŘ. % ODCH.
1. Tůma Kryštof 38760 UNL 4.00 1 45 4 0 33 87.88 100.00

EVIDENCE VYŠŠÍCH TRESTŮ

poř. příjmení a jméno T 1 T 2 T 3 T 4 STOP

UTKÁNÍ TÝMU

Sobota 16.09.2017

26003SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem4:2  (1:1,1:1,2:0)
 Střely: 33:36, vyloučení: 2:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 23.09.2017

26004HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem0:7  (0:1,0:3,0:3)
 Střely: 14:44, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 24.09.2017

26009Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno6:2  (4:0,2:1,0:1)
 Střely: 27:24, vyloučení: 4:4, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0

Sobota 14.10.2017

26014Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 11:00 » Ústí nad Labem

Neděle 22.10.2017

26019Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov 13:00 » Ústí nad Labem

Sobota 04.11.2017

26024HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 14:00 » Kladno - ZS

Sobota 11.11.2017

26026Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník 13:30 » Ústí nad Labem

Pátek 17.11.2017

26018Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 11:00 » Ústí nad Labem

Sobota 25.11.2017

26029HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 10.03.2018

26033SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun

Neděle 11.03.2018

26011HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 12:30 » Rakovník

Sobota 17.03.2018

26034HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem 12:00 » Beroun

Sobota 24.03.2018

26039Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Ústí nad Labem

Sobota 07.04.2018

26041HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 13:30 » Rakovník

Sobota 14.04.2018

26044Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 21.04.2018

26048Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 28.04.2018

26049Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 05.05.2018

26054HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 12.05.2018

26056Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 19.05.2018

26059HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Nové Strašecí
» nahoru