Tipovačka
LIGA SŽ střed2017-2018
1.Rakovník 9
2.Elba DDM ÚNL 6
3.Nové Strašecí 3
4.Kelti 2008 3
5.ALPIQ Kladno 3
6.Coyotes Hýskov 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
HÝSUNL0:7
0:1,0:3,0:3
KLAKEL5:4
2:1,2:1,1:2
RAKNOS4:2
4:1,0:0,0:1
NOSHÝS24/09 - 11:00
Nové Strašecí
UNLKLA6:2
4:0,2:1,0:1

ROZPIS SOUTĚŽE » Starší žáci

 

ROZPIS SOUTĚŽE - Skupina STŘED

 aktuální rozpis nejbližších utkání celkový rozpis soutěžeFILTR pro tým: 

Neděle 24.09.2017

26007HBC Nové Strašecí - HBC Coyotes Hýskov 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 07.10.2017

26010HBC ALPIQ Kladno - HBC Coyotes Hýskov 18:00 » Kladno - ZS
26012HBC Nové Strašecí - SK Kelti 2008 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 14.10.2017

26013SK Kelti 2008 - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Beroun
26014Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 11:00 » Ústí nad Labem
26015HBC ALPIQ Kladno - HBC Rakovník 10:00 » Kladno - ZS

Čtvrtek 19.10.2017

26017HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí 17:30 » Kladno - ZS

Sobota 21.10.2017

26016HBC Coyotes Hýskov - HBC Rakovník 12:00 » Beroun

Neděle 22.10.2017

26019Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov 13:00 » Ústí nad Labem
26021HBC Nové Strašecí - HBC Rakovník 11:00 » Nové Strašecí

Neděle 29.10.2017

26028HBC Coyotes Hýskov - SK Kelti 2008 14:00 » Beroun

Sobota 04.11.2017

26022HBC Coyotes Hýskov - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun
26023HBC Rakovník - SK Kelti 2008 14:00 » Rakovník
26024HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 14:00 » Kladno - ZS

Sobota 11.11.2017

26025HBC Coyotes Hýskov - HBC ALPIQ Kladno 12:00 » Beroun
26026Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník 13:30 » Ústí nad Labem
26027SK Kelti 2008 - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun

Pátek 17.11.2017

26018Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 11:00 » Ústí nad Labem

Sobota 25.11.2017

26029HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Nové Strašecí
26030HBC Rakovník - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník

Sobota 03.03.2018

26020SK Kelti 2008 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun

Sobota 10.03.2018

26032HBC Nové Strašecí - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Nové Strašecí
26033SK Kelti 2008 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun

Neděle 11.03.2018

26011HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 12:30 » Rakovník
26031HBC Rakovník - HBC Coyotes Hýskov 10:30 » Rakovník

Sobota 17.03.2018

26034HBC Coyotes Hýskov - Elba DDM Ústí nad Labem 12:00 » Beroun
26035SK Kelti 2008 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
26036HBC Rakovník - HBC Nové Strašecí 08:30 » Rakovník

Sobota 24.03.2018

26037HBC Nové Strašecí - HBC Coyotes Hýskov 11:00 » Nové Strašecí
26038SK Kelti 2008 - HBC Rakovník 10:00 » Beroun
26039Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Ústí nad Labem

Sobota 07.04.2018

26040HBC Coyotes Hýskov - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
26041HBC Rakovník - Elba DDM Ústí nad Labem 13:30 » Rakovník
26042HBC Nové Strašecí - SK Kelti 2008 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 14.04.2018

26043SK Kelti 2008 - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Beroun
26044Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 10:00 » Ústí nad Labem
26045HBC ALPIQ Kladno - HBC Rakovník 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 21.04.2018

26046HBC Coyotes Hýskov - HBC Rakovník 10:00 » Beroun
26047HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí 10:00 » Kladno - ZS
26048Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 28.04.2018

26049Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Ústí nad Labem
26050HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 2008 10:00 » Kladno - ZS
26051HBC Nové Strašecí - HBC Rakovník 11:00 » Nové Strašecí

Sobota 05.05.2018

26052HBC Coyotes Hýskov - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun
26053HBC Rakovník - SK Kelti 2008 11:00 » Rakovník
26054HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Kladno - ZS

Sobota 12.05.2018

26055HBC ALPIQ Kladno - HBC Coyotes Hýskov 10:00 » Kladno - ZS
26056Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rakovník 10:00 » Ústí nad Labem
26057SK Kelti 2008 - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun

Sobota 19.05.2018

26058HBC Coyotes Hýskov - SK Kelti 2008 10:00 » Beroun
26059HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Nové Strašecí
26060HBC Rakovník - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Rakovník
» nahoru