Tipovačka
Přebor MŽ střed2017-2018
1.ALPIQ Kladno 26
2.Rondo Most 22
3.Nové Strašecí 20
4.Rebel Praha 19
5.Elba DDM ÚNL 19
6.HBC Hostivař 17
7.Kelti 2008 - 06 12
8.Kert Park Praha 9
9.Kelti 2008 - 05 3
10.KOVO Praha 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018

Nenalezeny utkání na nejbližší období

STATISTIKA TÝMU » Mladší žáci

 

STATISTIKA TÝMU - Skupina ČECHY STŘED

FILTR pro tým:  

STATISTIKY HRÁČŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Pr.KB Pr.TM
1. Vela Vojtěch 40265 KLA 24 15 9 9 1 0 1 1 0 0 0 0 2.67 0.11
2. Daníček Marek 38544 KLA 18 9 9 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4.50 0.00
3. Jedelský Filip 40262 KLA 17 10 7 9 0 0 4 4 0 0 0 0 1.89 0.44
4. Jelínek Jáchym 39484 KLA 14 8 6 9 1 0 1 1 0 0 0 0 1.56 0.11
5. Rod Jiří 41296 KLA 14 5 9 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1.56 0.00
6. Schönherr Roman 43397 KLA 10 3 7 9 0 1 3 3 0 0 0 0 1.11 0.33
7. Petrášek Miroslav 41182 KLA 8 3 5 7 1 0 2 2 0 0 0 0 1.14 0.29
8. Lejsek Lukáš 42844 KLA 6 2 4 7 0 0 2 2 0 0 0 0 0.86 0.29
9. Černý Jakub 43748 KLA 5 1 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0.63 0.00
10. Paták Dalibor 41641 KLA 3 2 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0.50 0.00
11. Honke Jakub 42503 KLA 3 1 2 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0.50 0.17
12. Shönherr Marek 42846 KLA 3 0 3 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0.38 0.13
13. Štěpánek Marek 40263 KLA 2 0 2 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0.22 0.00
14. Tomášek Josef 42843 KLA 2 0 2 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0.22 0.00
15. Petrášek David 44430 KLA 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
16. Tomášek Ondřej 43940 KLA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
17. Patera Karel 42847 KLA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
18. Honke Daniel 43398 KLA 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
19. Svoboda David 41454 KLA 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
20. Tomášek Michal 42845 KLA 0 0 0 9 0 0 1 1 0 0 0 0 0.00 0.11
21. Špalek Petr 41640 KLA 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00

STATISTIKY BRANKÁŘŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým PRŮM. Z MIN. G NUL STŘ. % ODCH.
1. Štěpánek Marek 40263 KLA 2.03 5 160 9 1 72 87.50 49.38
2. Patera Karel 42847 KLA 3.00 1 36 3 0 23 86.96 11.11
3. Shönherr Marek 42846 KLA 3.35 4 129 12 0 78 84.62 39.81

EVIDENCE VYŠŠÍCH TRESTŮ

poř. příjmení a jméno T 1 T 2 T 3 T 4 STOP

UTKÁNÍ TÝMU

Neděle 17.09.2017

27002HBC Rondo Most - HBC ALPIQ Kladno4:3 ss(1:1,2:2,0:0)
 Střely: 20:14, vyloučení: 2:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 1:0

Neděle 24.09.2017

27013SK Rebel Praha - HBC ALPIQ Kladno3:2 ss(1:0,0:2,1:0)
 Střely: 15:15, vyloučení: 1:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 01.10.2017

27009HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 2008 - 069:2  (3:0,3:2,3:0)
 Střely: 20:24, vyloučení: 5:3, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0

Neděle 08.10.2017

27018HBC ALPIQ Kladno - HBC Hostivař4:1  (2:1,1:0,1:0)
 Střely: 22:15, vyloučení: 1:0, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 15.10.2017

27024HBC Nové Strašecí - HBC ALPIQ Kladno4:5  (2:3,2:1,0:1)
 Střely: 27:33, vyloučení: 5:2, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

Neděle 22.10.2017

27035TJ KOVO Praha - HBC ALPIQ Kladno3:12  (0:3,3:4,0:5)
 Střely: 23:56, vyloučení: 2:3, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:1

Neděle 05.11.2017

27036HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem7:0  (2:0,4:0,1:0)
 Střely: 33:13, vyloučení: 3:5, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

Neděle 12.11.2017

27045HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 2008 - 058:5  (3:2,4:1,1:2)
 Střely: 28:19, vyloučení: 0:2, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

Neděle 19.11.2017

27027HBC ALPIQ Kladno - HC Kert Park Praha9:2  (4:1,1:0,4:1)
 Střely: 33:17, vyloučení: 2:1, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0

Neděle 26.11.2017

27047HBC ALPIQ Kladno - HBC Rondo Most3:2  (0:0,1:1,2:1)
 Střely: 15:11, vyloučení: 5:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 04.03.2018

27054SK Kelti 2008 - 06 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun

Neděle 11.03.2018

27058HBC ALPIQ Kladno - SK Rebel Praha 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 18.03.2018

27063HBC Hostivař - HBC ALPIQ Kladno 15:00 » Horní Měcholupy

Čtvrtek 22.03.2018

27069HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí 17:30 » Kladno - ZS

Neděle 25.03.2018

27072HC Kert Park Praha - HBC ALPIQ Kladno 09:30 » Lužiny

Neděle 08.04.2018

27080HBC ALPIQ Kladno - TJ KOVO Praha 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 15.04.2018

27081Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 14:00 » Ústí nad Labem

Neděle 22.04.2018

27090SK Kelti 2008 - 05 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
» nahoru