Tipovačka
Přebor MŽ střed2017-2018
1.Rondo Most 7
2.Kelti 2008 - 06 6
3.Nové Strašecí 6
4.HBC Hostivař 6
5.Rebel Praha 5
6.Elba DDM ÚNL 4
7.Kert Park Praha 3
8.ALPIQ Kladno 2
9.Kelti 2008 - 05 0
10.KOVO Praha 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
NOSUNL4:0
1:0,1:0,2:0
KERHOS3:4
0:1,2:1,1:2
KOVREB0:10
0:1,0:3,0:6
KELMOS0:20
0:11,0:3,0:6
UNLMOS1:2 ss
0:1,1:0,0:0-0:1
KELKEL7:3
4:1,0:1,3:1
REBKLA3:2 ss
1:0,0:2,1:0-1:0
HOSKOV24/09 - 15:00
Horní Měcholupy
NOSKER4:1
1:0,1:1,2:0

STATISTIKA TÝMU » Mladší žáci

 

STATISTIKA TÝMU - Skupina ČECHY STŘED

FILTR pro tým:  

STATISTIKY HRÁČŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým KB G A Z PPG SHG ∑ TM MT VT OT OK TH Pr.KB Pr.TM
1. Mottl Ondřej 41581 UNL 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2.00 0.00
2. Kincl Matyáš 40289 UNL 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2.00 0.00
3. Lejček Martin 43689 UNL 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2.00 0.00
4. Vyhlídal Radek 40133 UNL 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2.00 0.00
5. Klíma Jan 41736 UNL 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2.00 0.00
6. Růžička Jakub 42296 UNL 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
7. Kocourek Matěj 41062 UNL 1 1 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1.00 1.00
8. Šimic Matěj 42055 UNL 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
9. Ciprián Vojtěch 44202 UNL 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.00 0.00
10. Koza Ondřej 40287 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
11. Primus Tomáš 40936 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
12. Černý Martin 40565 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
13. Vondruška Jonáš 40614 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
14. Urbánek Jiří 44800 UNL 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0.00 1.00
15. Doucha Tadeáš 43736 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
16. Matušík Zdeněk 43829 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
17. Kerner Josef 42528 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00
18. Buneš David 43444 UNL 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00

STATISTIKY BRANKÁŘŮ

Poř. Příjmení a jméno Reg.č. Tým PRŮM. Z MIN. G NUL STŘ. % ODCH.
1. Buneš David 43444 UNL 1.00 1 36 1 0 13 92.31 100.00

EVIDENCE VYŠŠÍCH TRESTŮ

poř. příjmení a jméno T 1 T 2 T 3 T 4 STOP

UTKÁNÍ TÝMU

Neděle 17.09.2017

27001Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 - 056:1  (1:0,0:0,5:1)
 Střely: 24:13, vyloučení: 2:3, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Sobota 23.09.2017

27006HBC Nové Strašecí - Elba DDM Ústí nad Labem4:0  (1:0,1:0,2:0)
 Střely: 35:17, vyloučení: 3:0, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 1:é

Neděle 24.09.2017

27011Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Rondo Most1:2 ss(0:1,1:0,0:0)
 Střely: 21:27, vyloučení: 2:1, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Neděle 01.10.2017

27026TJ KOVO Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Palmovka - Loba

Neděle 08.10.2017

27016HC Kert Park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 09:30 » Lužiny

Neděle 15.10.2017

27021SK Kelti 2008 - 06 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun

Neděle 22.10.2017

27031Elba DDM Ústí nad Labem - SK Rebel Praha 11:00 » Ústí nad Labem

Neděle 05.11.2017

27036HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 12.11.2017

27041HBC Hostivař - Elba DDM Ústí nad Labem 12:00 » Horní Měcholupy

Neděle 26.11.2017

27046SK Kelti 2008 - 05 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun

Neděle 04.03.2018

27051Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 10:00 » Ústí nad Labem

Neděle 11.03.2018

27056HBC Rondo Most - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Most

Neděle 18.03.2018

27061Elba DDM Ústí nad Labem - HC Kert Park Praha 10:00 » Ústí nad Labem

Sobota 24.03.2018

27066Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 - 06 11:00 » Ústí nad Labem

Neděle 25.03.2018

27071Elba DDM Ústí nad Labem - TJ KOVO Praha 09:30 » Ústí nad Labem

Neděle 08.04.2018

27076SK Rebel Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 16:00 » Čimice

Neděle 15.04.2018

27081Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 14:00 » Ústí nad Labem

Neděle 22.04.2018

27086Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Hostivař 14:00 » Ústí nad Labem
» nahoru