Tipovačka
Přebor MŽ střed2017-2018
1.Rondo Most 7
2.Kelti 2008 - 06 6
3.Nové Strašecí 6
4.HBC Hostivař 6
5.Rebel Praha 5
6.Elba DDM ÚNL 4
7.Kert Park Praha 3
8.ALPIQ Kladno 2
9.Kelti 2008 - 05 0
10.KOVO Praha 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
NOSUNL4:0
1:0,1:0,2:0
KERHOS3:4
0:1,2:1,1:2
KOVREB0:10
0:1,0:3,0:6
KELMOS0:20
0:11,0:3,0:6
UNLMOS1:2 ss
0:1,1:0,0:0-0:1
KELKEL7:3
4:1,0:1,3:1
REBKLA3:2 ss
1:0,0:2,1:0-1:0
HOSKOV24/09 - 15:00
Horní Měcholupy
NOSKER4:1
1:0,1:1,2:0

ROZPIS SOUTĚŽE » Mladší žáci

 

ROZPIS SOUTĚŽE - Skupina ČECHY STŘED

 aktuální rozpis nejbližších utkání celkový rozpis soutěžeFILTR pro tým: 

Neděle 24.09.2017

27014HBC Hostivař - TJ KOVO Praha 15:00 » Horní Měcholupy

Neděle 01.10.2017

27009HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 2008 - 06 16:00 » Kladno - ZS
27026TJ KOVO Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 11:00 » Palmovka - Loba

Sobota 07.10.2017

27020HBC Rondo Most - SK Kelti 2008 - 06 12:00 » Most

Neděle 08.10.2017

27016HC Kert Park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 09:30 » Lužiny
27017TJ KOVO Praha - HBC Nové Strašecí 11:00 » Palmovka - Asfalt
27018HBC ALPIQ Kladno - HBC Hostivař 18:00 » Kladno - ZS
27019SK Kelti 2008 - 05 - SK Rebel Praha 10:00 » Beroun

Neděle 15.10.2017

27021SK Kelti 2008 - 06 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun
27022SK Rebel Praha - HBC Rondo Most 16:00 » Čimice
27023HBC Hostivař - SK Kelti 2008 - 05 15:00 » Horní Měcholupy
27024HBC Nové Strašecí - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Nové Strašecí
27025HC Kert Park Praha - TJ KOVO Praha 11:00 » Lužiny

Sobota 21.10.2017

27028SK Kelti 2008 - 05 - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun
27029HBC Rondo Most - HBC Hostivař 16:00 » Most
27030SK Rebel Praha - SK Kelti 2008 - 06 14:00 » Čimice

Neděle 22.10.2017

27031Elba DDM Ústí nad Labem - SK Rebel Praha 11:00 » Ústí nad Labem
27032SK Kelti 2008 - 06 - HBC Hostivař 12:00 » Beroun
27034HC Kert Park Praha - SK Kelti 2008 - 05 09:30 » Lužiny
27035TJ KOVO Praha - HBC ALPIQ Kladno 11:00 » Palmovka - Asfalt

Neděle 29.10.2017

27033HBC Nové Strašecí - HBC Rondo Most 11:00 » Nové Strašecí

Neděle 05.11.2017

27036HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem 16:00 » Kladno - ZS
27037SK Kelti 2008 - 05 - TJ KOVO Praha 09:00 » Beroun
27038HBC Rondo Most - HC Kert Park Praha 10:00 » Most
27039HBC Nové Strašecí - SK Kelti 2008 - 06 14:00 » Nové Strašecí
27040SK Rebel Praha - HBC Hostivař 14:00 » Čimice

Neděle 12.11.2017

27041HBC Hostivař - Elba DDM Ústí nad Labem 12:00 » Horní Měcholupy
27042HBC Nové Strašecí - SK Rebel Praha 11:00 » Nové Strašecí
27043SK Kelti 2008 - 06 - HC Kert Park Praha 10:00 » Beroun
27044TJ KOVO Praha - HBC Rondo Most 12:30 » Palmovka - Loba
27045HBC ALPIQ Kladno - SK Kelti 2008 - 05 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 19.11.2017

27027HBC ALPIQ Kladno - HC Kert Park Praha 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 26.11.2017

27046SK Kelti 2008 - 05 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun
27047HBC ALPIQ Kladno - HBC Rondo Most 16:00 » Kladno - ZS
27048TJ KOVO Praha - SK Kelti 2008 - 06 12:00 » Palmovka - Loba
27049HC Kert Park Praha - SK Rebel Praha 12:00 » Lužiny
27050HBC Nové Strašecí - HBC Hostivař 11:00 » Nové Strašecí

Neděle 04.03.2018

27051Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 10:00 » Ústí nad Labem
27052HBC Hostivař - HC Kert Park Praha 15:00 » Horní Měcholupy
27053SK Rebel Praha - TJ KOVO Praha 16:00 » Čimice
27054SK Kelti 2008 - 06 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
27055HBC Rondo Most - SK Kelti 2008 - 05 10:00 » Most

Neděle 11.03.2018

27056HBC Rondo Most - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Most
27057SK Kelti 2008 - 05 - SK Kelti 2008 - 06 09:00 » Beroun
27058HBC ALPIQ Kladno - SK Rebel Praha 16:00 » Kladno - ZS
27059TJ KOVO Praha - HBC Hostivař 11:00 » Palmovka - Loba
27060HC Kert Park Praha - HBC Nové Strašecí 11:00 » Lužiny

Neděle 18.03.2018

27061Elba DDM Ústí nad Labem - HC Kert Park Praha 10:00 » Ústí nad Labem
27062HBC Nové Strašecí - TJ KOVO Praha 11:00 » Nové Strašecí
27063HBC Hostivař - HBC ALPIQ Kladno 15:00 » Horní Měcholupy
27064SK Rebel Praha - SK Kelti 2008 - 05 16:00 » Čimice
27065SK Kelti 2008 - 06 - HBC Rondo Most 15:30 » Beroun

Sobota 24.03.2018

27066Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 - 06 11:00 » Ústí nad Labem
27067HBC Rondo Most - SK Rebel Praha 13:30 » Most
27068SK Kelti 2008 - 05 - HBC Hostivař 12:30 » Beroun
27069HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí 16:00 » Kladno - ZS
27070TJ KOVO Praha - HC Kert Park Praha 13:00 » Palmovka - Asfalt

Neděle 25.03.2018

27071Elba DDM Ústí nad Labem - TJ KOVO Praha 09:30 » Ústí nad Labem
27072HC Kert Park Praha - HBC ALPIQ Kladno 09:30 » Lužiny
27073HBC Nové Strašecí - SK Kelti 2008 - 05 11:00 » Nové Strašecí
27074HBC Hostivař - HBC Rondo Most 12:00 » Horní Měcholupy
27075SK Kelti 2008 - 06 - SK Rebel Praha 10:00 » Beroun

Neděle 08.04.2018

27076SK Rebel Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 16:00 » Čimice
27077HBC Hostivař - SK Kelti 2008 - 06 16:00 » Horní Měcholupy
27078HBC Rondo Most - HBC Nové Strašecí 10:00 » Most
27079SK Kelti 2008 - 05 - HC Kert Park Praha 10:00 » Beroun
27080HBC ALPIQ Kladno - TJ KOVO Praha 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 15.04.2018

27081Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 14:00 » Ústí nad Labem
27082TJ KOVO Praha - SK Kelti 2008 - 05 13:30 » Palmovka - Asfalt
27083HC Kert Park Praha - HBC Rondo Most 11:00 » Lužiny
27084SK Kelti 2008 - 06 - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun
27085HBC Hostivař - SK Rebel Praha 16:00 » Horní Měcholupy

Neděle 22.04.2018

27086Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Hostivař 14:00 » Ústí nad Labem
27087SK Rebel Praha - HBC Nové Strašecí 16:00 » Čimice
27088HC Kert Park Praha - SK Kelti 2008 - 06 09:30 » Lužiny
27089HBC Rondo Most - TJ KOVO Praha 10:00 » Most
27090SK Kelti 2008 - 05 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
» nahoru