Tipovačka
Přebor MŽ střed2017-2018
1.ALPIQ Kladno 20
2.Rondo Most 19
3.Nové Strašecí 18
4.HBC Hostivař 16
5.Rebel Praha 16
6.Elba DDM ÚNL 16
7.Kert Park Praha 9
8.Kelti 2008 - 06 9
9.Kelti 2008 - 05 3
10.KOVO Praha 0

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
MOSKEL19/11 - 10:00
Most
KLAKER19/11 - 16:00
Kladno - ZS

ROZPIS SOUTĚŽE » Mladší žáci

 

ROZPIS SOUTĚŽE - Skupina ČECHY STŘED

 aktuální rozpis nejbližších utkání celkový rozpis soutěžeFILTR pro tým: 

Neděle 19.11.2017

27020HBC Rondo Most - SK Kelti 2008 - 06 10:00 » Most
27027HBC ALPIQ Kladno - HC Kert Park Praha 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 26.11.2017

27046SK Kelti 2008 - 05 - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Beroun
27047HBC ALPIQ Kladno - HBC Rondo Most 16:00 » Kladno - ZS
27048TJ KOVO Praha - SK Kelti 2008 - 06 12:00 » Palmovka - Loba
27049HC Kert Park Praha - SK Rebel Praha 12:00 » Lužiny
27050HBC Nové Strašecí - HBC Hostivař 11:00 » Nové Strašecí

Neděle 04.03.2018

27051Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Nové Strašecí 10:00 » Ústí nad Labem
27052HBC Hostivař - HC Kert Park Praha 15:00 » Horní Měcholupy
27053SK Rebel Praha - TJ KOVO Praha 16:00 » Čimice
27054SK Kelti 2008 - 06 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
27055HBC Rondo Most - SK Kelti 2008 - 05 10:00 » Most

Neděle 11.03.2018

27056HBC Rondo Most - Elba DDM Ústí nad Labem 10:00 » Most
27057SK Kelti 2008 - 05 - SK Kelti 2008 - 06 09:00 » Beroun
27058HBC ALPIQ Kladno - SK Rebel Praha 16:00 » Kladno - ZS
27059TJ KOVO Praha - HBC Hostivař 11:00 » Palmovka - Loba
27060HC Kert Park Praha - HBC Nové Strašecí 11:00 » Lužiny

Neděle 18.03.2018

27061Elba DDM Ústí nad Labem - HC Kert Park Praha 10:00 » Ústí nad Labem
27062HBC Nové Strašecí - TJ KOVO Praha 11:00 » Nové Strašecí
27063HBC Hostivař - HBC ALPIQ Kladno 15:00 » Horní Měcholupy
27064SK Rebel Praha - SK Kelti 2008 - 05 16:00 » Čimice
27065SK Kelti 2008 - 06 - HBC Rondo Most 15:30 » Beroun

Čtvrtek 22.03.2018

27069HBC ALPIQ Kladno - HBC Nové Strašecí 17:30 » Kladno - ZS

Sobota 24.03.2018

27066Elba DDM Ústí nad Labem - SK Kelti 2008 - 06 11:00 » Ústí nad Labem
27067HBC Rondo Most - SK Rebel Praha 13:30 » Most
27068SK Kelti 2008 - 05 - HBC Hostivař 12:30 » Beroun
27070TJ KOVO Praha - HC Kert Park Praha 13:00 » Palmovka - Asfalt

Neděle 25.03.2018

27071Elba DDM Ústí nad Labem - TJ KOVO Praha 09:30 » Ústí nad Labem
27072HC Kert Park Praha - HBC ALPIQ Kladno 09:30 » Lužiny
27073HBC Nové Strašecí - SK Kelti 2008 - 05 11:00 » Nové Strašecí
27074HBC Hostivař - HBC Rondo Most 12:00 » Horní Měcholupy
27075SK Kelti 2008 - 06 - SK Rebel Praha 10:00 » Beroun

Neděle 08.04.2018

27076SK Rebel Praha - Elba DDM Ústí nad Labem 16:00 » Čimice
27077HBC Hostivař - SK Kelti 2008 - 06 16:00 » Horní Měcholupy
27078HBC Rondo Most - HBC Nové Strašecí 10:00 » Most
27079SK Kelti 2008 - 05 - HC Kert Park Praha 10:00 » Beroun
27080HBC ALPIQ Kladno - TJ KOVO Praha 16:00 » Kladno - ZS

Neděle 15.04.2018

27081Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno 14:00 » Ústí nad Labem
27082TJ KOVO Praha - SK Kelti 2008 - 05 13:30 » Palmovka - Asfalt
27083HC Kert Park Praha - HBC Rondo Most 11:00 » Lužiny
27084SK Kelti 2008 - 06 - HBC Nové Strašecí 10:00 » Beroun
27085HBC Hostivař - SK Rebel Praha 16:00 » Horní Měcholupy

Neděle 22.04.2018

27086Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Hostivař 14:00 » Ústí nad Labem
27087SK Rebel Praha - HBC Nové Strašecí 16:00 » Čimice
27088HC Kert Park Praha - SK Kelti 2008 - 06 09:30 » Lužiny
27089HBC Rondo Most - TJ KOVO Praha 10:00 » Most
27090SK Kelti 2008 - 05 - HBC ALPIQ Kladno 10:00 » Beroun
» nahoru