Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
MBPKER3:4
0:1,2:0,1:3
BOHRAF1:2 ss
0:0,1:0,0:1-0:1
GOBRWI5:2
0:1,2:0,3:1
MEDUFT6:1
1:1,4:0,1:0
ĎABTHCODLOŽENO
TŘEKOV3:6
1:1,1:2,1:3
MLBĎAB24/09 - 17:00
Mladá Boleslav
POČTHCODLOŽENO
FENUFT3:2 ss
0:2,0:0,2:0-1:0
MBPGOB6:3
1:1,4:1,1:1
BOHMED11:3
3:0,4:1,4:2
RABHAN24/09 - 15:00
Palmovka - Asfalt
SPCTŘE25/09 - 19:00
Palmovka - Asfalt
AVIAVB26/09 - 19:45
Palmovka - Loba
MLBRAB28/09 - 11:00
Mladá Boleslav

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
HÝSUNL0:7
0:1,0:3,0:3
KLAKEL5:4
2:1,2:1,1:2
RAKNOS4:2
4:1,0:0,0:1
NOSHÝS24/09 - 11:00
Nové Strašecí
UNLKLA6:2
4:0,2:1,0:1

Přebor MŽ STŘED2017-2018
NOSUNL4:0
1:0,1:0,2:0
KERHOS3:4
0:1,2:1,1:2
KOVREB0:10
0:1,0:3,0:6
KELMOS0:20
0:11,0:3,0:6
UNLMOS1:2 ss
0:1,1:0,0:0-0:1
KELKEL7:3
4:1,0:1,3:1
REBKLA3:2 ss
1:0,0:2,1:0-1:0
HOSKOV24/09 - 15:00
Horní Měcholupy
NOSKER4:1
1:0,1:1,2:0

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY » dle období

Aktuální výsledky evidovaných soutěží RSHb - STŘED

21.09.2017 - 28.09.2017

23.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21014 Mighty Bucks Praha - Kert Park Praha B3:4  (0:1,2:0,1:3)
21016 Bohemia Ďáblice - Rafani Praha1:2 ss(0:0,1:0,0:1)
21018 Goblins Praha - Red Wings MB5:2  (0:1,2:0,3:1)
21019 SHM HBC Medvědi - Players of Uftaland6:1  (1:1,4:0,1:0)
21020 Ďáblové Praha B - THC Praha-:- odloženo

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26004 Coyotes Hýskov - Elba DDM ÚNL0:7  (0:1,0:3,0:3)
26005 ALPIQ Kladno - Kelti 20085:4  (2:1,2:1,1:2)
26006 Rakovník - Nové Strašecí4:2  (4:1,0:0,0:1)

Přebor mladších žáků 2017-2018 - Skupina ČECHY STŘED

27006 Nové Strašecí - Elba DDM ÚNL4:0  (1:0,1:0,2:0)
27007 Kert Park Praha - HBC Hostivař3:4  (0:1,2:1,1:2)
27008 KOVO Praha - Rebel Praha0:10  (0:1,0:3,0:6)
27010 Kelti 2008 - 05 - Rondo Most0:20  (0:11,0:3,0:6)

Oblastní liga 2017-2018 - Oblastní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

232005 Rakovník - Žehrovice0:5  (0:0,0:4,0:1)
232006 ALPIQ Kladno B - Beer St. Hnidousy 6:7  (2:3,2:2,2:2)
232007 Notor Kladno - Černá Hvězda10:0  (3:0,3:0,4:0)
232008 Kelti 2008 - Falcon Kročehlavy4:3 ss(0:0,2:2,1:1)

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233006 Nové Strašecí B - Jungle Fever B1:9  (0:5,0:1,1:3)
233007 Narko Kročehlavy - Lev Cvrčovice4:2  (1:1,2:1,1:0)
233008 Psi Kladno - Extrém Kladno-:- odloženo
233009 NFC Sparta Kladno - P.P.T. Delta2:3 ss(0:2,2:0,0:0)

24.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21021 Defekt Třebíz - KOVO Praha B3:6  (1:1,1:2,1:3)
21023 Tygři MB B - Ďáblové Praha B 17:00 » Mladá Boleslav
21024 Horní Počaply - THC Praha-:- odloženo
21025 SHM Hbc Fénix Praha - Players of Uftaland3:2 ss(0:2,0:0,2:0)
21028 Mighty Bucks Praha - Goblins Praha6:3  (1:1,4:1,1:1)
21029 Bohemia Ďáblice - SHM HBC Medvědi11:3  (3:0,4:1,4:2)
21030 Rafani Praha B - HC Hanspaulka 15:00 » Palmovka - Asfalt

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26007 Nové Strašecí - Coyotes Hýskov 11:00 » Nové Strašecí
26009 Elba DDM ÚNL - ALPIQ Kladno6:2  (4:0,2:1,0:1)

Přebor mladších žáků 2017-2018 - Skupina ČECHY STŘED

27011 Elba DDM ÚNL - Rondo Most1:2 ss(0:1,1:0,0:0)
27012 Kelti 2008 - 06 - Kelti 2008 - 057:3  (4:1,0:1,3:1)
27013 Rebel Praha - ALPIQ Kladno3:2 ss(1:0,0:2,1:0)
27014 HBC Hostivař - KOVO Praha 15:00 » Horní Měcholupy
27015 Nové Strašecí - Kert Park Praha4:1  (1:0,1:1,2:0)

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233011 Jungle Fever B - Psi Kladno-:- odloženo
233012 P.P.T. Delta - Beer St. Hnidousy B3:4 ss(0:1,1:2,2:0)
233013 Moribundus Kladno - Narko Kročehlavy5:6 ss(2:2,2:1,1:2)
233014 Lev Cvrčovice - Nové Strašecí B2:7  (0:2,1:3,1:2)
233015 Extrém Kladno - NFC Sparta Kladno4:7  (1:1,0:3,3:3)

25.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21015 SPC - Defekt Třebíz 19:00 » Palmovka - Asfalt

26.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21027 Avir Praha - Avir Praha B 19:45 » Palmovka - Loba

28.09.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21003 Tygři MB B - Rafani Praha B 11:00 » Mladá Boleslav
» nahoru