Tipovačka Administrace soupisek
SOUTĚŽE MUŽŮ

2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018
KERDAB14:0
5:0,2:0,7:0
MLBRAB18/11 - 10:00
Mladá Boleslav
DABHOS19/11 - 12:30
Palmovka - Loba
UFTRWI19/11 - 17:00
Palmovka - Loba
RABMBP19/11 - 15:30
Palmovka - Asfalt
BOHAVI19/11 - 17:30
Palmovka - Asfalt
MLBSPC19/11 - 10:00
Mladá Boleslav
POČFEN19/11 - 14:00
Horní Počaply
RWIHANODLOŽENO
GOBTHC19/11 - 13:30
Palmovka - Asfalt
MEDĎAB19/11 - 10:30
Palmovka - Loba
AVBUFT21/11 - 19:30
Palmovka - Loba
RAFHOS22/11 - 19:30
Čimice

SOUTĚŽE MLÁDEŽE

LIGA SŽ STŘED2017-2018
UNLKEL3:2 ss
1:1,0:1,1:0-1:0
NOSUNL19/11 - 11:00
Nové Strašecí

Přebor MŽ STŘED2017-2018
MOSKEL19/11 - 10:00
Most
KLAKER19/11 - 16:00
Kladno - ZS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY » dle období

Aktuální výsledky evidovaných soutěží RSHb - STŘED

16.11.2017 - 23.11.2017

16.11.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21100 Kert Park Praha B - Ďáblové Praha14:0  (5:0,2:0,7:0)

17.11.2017

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26018 Elba DDM ÚNL - Kelti 20083:2 ss(1:1,0:1,1:0)

18.11.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21003 Tygři MB B - Rafani Praha B 10:00 » Mladá Boleslav

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233024 Lev Cvrčovice - NFC Sparta Kladno 08:00 » Sítná 09

19.11.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21031 Ďáblové Praha - HBC Hostivař 12:30 » Palmovka - Loba
21088 Players of Uftaland - Red Wings MB 17:00 » Palmovka - Loba
21103 Rafani Praha B - Mighty Bucks Praha 15:30 » Palmovka - Asfalt
21104 Bohemia Ďáblice - Avir Praha 17:30 » Palmovka - Asfalt
21105 Tygři MB B - SPC 10:00 » Mladá Boleslav
21106 Horní Počaply - SHM Hbc Fénix Praha 14:00 » Horní Počaply
21107 Red Wings MB - HC Hanspaulka-:- odloženo
21109 Goblins Praha - THC Praha 13:30 » Palmovka - Asfalt
21110 SHM HBC Medvědi - Ďáblové Praha B 10:30 » Palmovka - Loba

Liga starších žáků 2017-2018 - Skupina STŘED

26029 Nové Strašecí - Elba DDM ÚNL 11:00 » Nové Strašecí

Přebor mladších žáků 2017-2018 - Skupina ČECHY STŘED

27020 Rondo Most - Kelti 2008 - 06 10:00 » Most
27027 ALPIQ Kladno - Kert Park Praha 16:00 » Kladno - ZS

Oblastní liga 2017-2018 - Okresní liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Kladno - Základní část

233061 Jungle Fever B - Nové Strašecí B 12:00 » Sítná 09
233062 Lev Cvrčovice - Narko Kročehlavy 08:00 » Sítná 09
233063 Sun Devils - Beer St. Hnidousy B 10:00 » Sítná 09
233064 P.P.T. Delta - NFC Sparta Kladno 14:00 » Sítná 06
233065 Extrém Kladno - Psi Kladno 14:00 » Sítná 09

21.11.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21108 Avir Praha B - Players of Uftaland 19:30 » Palmovka - Loba

22.11.2017

2.Liga 2017-2018 - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

21102 Rafani Praha - HBC Hostivař 19:30 » Čimice
» nahoru