Tipovačka
2.LIGA ČECHY STŘED2017-2018

...detailní tabulka

Aktuální kolo2017-2018
MBPKER3:4
0:1,2:0,1:3
BOHRAF1:2 ss
0:0,1:0,0:1-0:1
GOBRWI5:2
0:1,2:0,3:1
MEDUFT6:1
1:1,4:0,1:0
ĎABTHCODLOŽENO
TŘEKOV24/09 - 14:00
Kladno - ZS
MLBĎAB24/09 - 17:00
Mladá Boleslav
POČTHCODLOŽENO
FENUFT24/09 - 18:00
Čimice
MBPGOB24/09 - 15:30
Palmovka - Loba
BOHMED24/09 - 17:00
Palmovka - Asfalt
RABHAN24/09 - 15:00
Palmovka - Asfalt
SPCTŘE25/09 - 19:00
Palmovka - Asfalt
AVIAVB26/09 - 19:45
Palmovka - Loba
MLBRAB28/09 - 11:00
Mladá Boleslav

ROZPIS SOUTĚŽE » 2.NHbL - STŘED

 

ROZPIS SOUTĚŽE - 2.Liga 2017-2018 - ČECHY STŘED - Základní část

 aktuální rozpis nejbližších utkání celkový rozpis soutěžeFILTR pro tým: 

Neděle 24.09.2017

21021HBC Defekt Třebíz - TJ KOVO Praha B 14:00 » Kladno - ZS
21023HBC Tygři Mladá Boleslav B - SK Ďáblové Praha B 17:00 » Mladá Boleslav
21025SHM HbC Fénix Praha - Players of Uftaland 18:00 » Čimice
21028Mighty Bucks Praha - SHM Goblins Praha 15:30 » Palmovka - Loba
21029Bohemia Benders Ďáblice - SHM HBC Medvědi 17:00 » Palmovka - Asfalt
21030Rafani Praha B - HC Hanspaulka 15:00 » Palmovka - Asfalt

Pondělí 25.09.2017

21015SPC - HBC Defekt Třebíz 19:00 » Palmovka - Asfalt

Úterý 26.09.2017

21027SHM HK Avir Praha - SHM HK Avir Praha B 19:45 » Palmovka - Loba

Čtvrtek 28.09.2017

21003HBC Tygři Mladá Boleslav B - Rafani Praha B 11:00 » Mladá Boleslav

Neděle 01.10.2017

21013SHM HbC Fénix Praha - TJ KOVO Praha B 18:00 » Čimice
21109SHM HK Avir Praha B - HC Red Wings Mladá Boleslav 18:30 » Palmovka - Asfalt

Pondělí 02.10.2017

21026SPC - HC Red Wings Mladá Boleslav 19:00 » Palmovka - Loba
21038THC Praha - HC Hanspaulka 19:45 » Palmovka - Loba

Středa 04.10.2017

21022Rafani Praha - SK Ďáblové Praha 19:30 » Čimice

Sobota 07.10.2017

21038Mighty Bucks Praha - SPC 10:00 » Palmovka - Loba
21040HBC Tygři Mladá Boleslav B - HBC Horní Počaply 14:00 » Mladá Boleslav

Neděle 08.10.2017

21034SK Ďáblové Praha - HBC Hostivař B 15:00 » Palmovka - Asfalt
21035TJ KOVO Praha B - Rafani Praha 13:00 » Palmovka - Asfalt
21036HC Kert Park Praha B - HBC Defekt Třebíz 14:00 » Lužiny
21037Rafani Praha B - SHM HK Avir Praha 19:00 » Palmovka - Asfalt
21039Bohemia Benders Ďáblice - SHM HbC Fénix Praha 17:00 » Palmovka - Asfalt
21042Players of Uftaland - SK Ďáblové Praha B 17:00 » Palmovka - Loba
21043HC Red Wings Mladá Boleslav - SHM HBC Medvědi 14:00 » Hrdlořezy

Úterý 10.10.2017

21063SHM Goblins Praha - SHM HK Avir Praha 19:30 » Palmovka - Loba

Sobota 14.10.2017

21005HBC Horní Počaply - Bohemia Benders Ďáblice 14:00 » Horní Počaply
21052HC Hanspaulka - SHM Goblins Praha 10:00 » Palmovka - Loba

Neděle 15.10.2017

21045HBC Hostivař - HBC Horní Počaply 13:00 » Horní Měcholupy
21046SK Ďáblové Praha - HBC Tygři Mladá Boleslav B 13:00 » Palmovka - Loba
21048HC Kert Park Praha B - SHM HbC Fénix Praha 13:00 » Lužiny
21049HBC Defekt Třebíz - Mighty Bucks Praha 11:00 » Kladno - ZS
21051HBC Hostivař B - Rafani Praha B 11:00 » Horní Měcholupy
21053SHM HBC Medvědi - SHM HK Avir Praha B 14:00 » Palmovka - Asfalt
21054SK Ďáblové Praha B - HC Red Wings Mladá Boleslav 16:00 » Palmovka - Asfalt

Pondělí 16.10.2017

21055THC Praha - Players of Uftaland 19:00 » Palmovka - Asfalt

Úterý 17.10.2017

21047TJ KOVO Praha B - SHM HK Avir Praha 19:30 » Palmovka - Loba

Středa 18.10.2017

21050Rafani Praha - SPC 19:30 » Čimice

Sobota 21.10.2017

21044SHM HK Avir Praha B - SHM Goblins Praha 10:00 » Palmovka - Asfalt
21057HBC Hostivař B - TJ KOVO Praha B 13:00 » Horní Měcholupy
21058HBC Hostivař - SK Ďáblové Praha 9:00 » Horní Měcholupy
21060Players of Uftaland - HBC Horní Počaply 14:00 » Palmovka - Asfalt
21061HC Red Wings Mladá Boleslav - SHM HbC Fénix Praha 14:00 » Hrdlořezy
21064SHM HBC Medvědi - Mighty Bucks Praha 13:00 » Palmovka - Loba
21065HC Hanspaulka - Bohemia Benders Ďáblice 11:00 » Palmovka - Loba
21066SK Ďáblové Praha B - Rafani Praha B 12:00 » Palmovka - Asfalt

Neděle 22.10.2017

21067TJ KOVO Praha B - HBC Hostivař 13:00 » Palmovka - Asfalt
21068HC Kert Park Praha B - HBC Hostivař B 14:00 » Lužiny
21069HBC Defekt Třebíz - Rafani Praha 14:00 » Kladno - ZS
21070Rafani Praha B - HBC Horní Počaply 16:00 » Palmovka - Loba
21071SHM HbC Fénix Praha - HBC Tygři Mladá Boleslav B 17:00 » Čimice
21072SPC - Bohemia Benders Ďáblice 18:00 » Palmovka - Loba
21074Players of Uftaland - HC Hanspaulka 17:00 » Palmovka - Asfalt
21075HC Red Wings Mladá Boleslav - THC Praha 14:00 » Hrdlořezy
21076SHM HK Avir Praha B - SK Ďáblové Praha B 19:00 » Palmovka - Asfalt
21077SHM Goblins Praha - SHM HBC Medvědi 15:00 » Palmovka - Asfalt

Pondělí 23.10.2017

21059THC Praha - HBC Tygři Mladá Boleslav B 19:00 » Palmovka - Loba

Úterý 24.10.2017

21073SHM HK Avir Praha - Mighty Bucks Praha 19:30 » Palmovka - Loba

Středa 25.10.2017

21056Rafani Praha - HC Kert Park Praha B 19:30 » Čimice

Úterý 31.10.2017

21062SHM HK Avir Praha B - SPC 19:30 » Palmovka - Loba

Středa 01.11.2017

21012SHM HK Avir Praha - SK Ďáblové Praha 19:45 » Palmovka - Loba
21114Rafani Praha - SHM HbC Fénix Praha 19:30 » Čimice

Sobota 04.11.2017

21017HC Hanspaulka - SHM HK Avir Praha B 10:00 » Palmovka - Asfalt
21078HBC Horní Počaply - SK Ďáblové Praha 14:00 » Horní Počaply
21079HBC Tygři Mladá Boleslav B - TJ KOVO Praha B 10:00 » Mladá Boleslav

Neděle 05.11.2017

21081SHM HbC Fénix Praha - HBC Defekt Třebíz 16:00 » Čimice
21082Mighty Bucks Praha - Rafani Praha 10:00 » Palmovka - Loba
21083Bohemia Benders Ďáblice - HBC Hostivař B 16:00 » Palmovka - Loba
21084Rafani Praha B - HBC Hostivař 18:00 » Palmovka - Loba
21085HC Hanspaulka - SHM HBC Medvědi 11:00 » Palmovka - Asfalt
21086SK Ďáblové Praha B - SHM Goblins Praha 15:00 » Palmovka - Asfalt
21088Players of Uftaland - HC Red Wings Mladá Boleslav 17:00 » Palmovka - Asfalt

Pondělí 06.11.2017

21087THC Praha - SHM HK Avir Praha B 19:00 » Palmovka - Loba
21095SPC - SHM Goblins Praha 19:00 » Palmovka - Asfalt

Čtvrtek 09.11.2017

21080SHM HK Avir Praha - HC Kert Park Praha B 19:30 » Palmovka - Loba

Sobota 11.11.2017

21093HBC Horní Počaply - HC Red Wings Mladá Boleslav 14:00 » Horní Počaply

Neděle 12.11.2017

21089HBC Hostivař B - HBC Defekt Třebíz 16:00 » Horní Měcholupy
21090HBC Hostivař - HC Kert Park Praha B 10:00 » Horní Měcholupy
21091SK Ďáblové Praha - TJ KOVO Praha B 14:30 » Palmovka - Loba
21092HBC Tygři Mladá Boleslav B - Players of Uftaland 11:00 » Mladá Boleslav
21094SHM HbC Fénix Praha - SHM HK Avir Praha B 18:00 » Čimice
21097Mighty Bucks Praha - HC Hanspaulka 9:30 » Palmovka - Asfalt
21098Bohemia Benders Ďáblice - SK Ďáblové Praha B 17:30 » Palmovka - Asfalt
21099Rafani Praha B - THC Praha 15:30 » Palmovka - Asfalt

Úterý 14.11.2017

21096SHM HK Avir Praha - SHM HBC Medvědi 19:30 » Palmovka - Loba

Středa 15.11.2017

21122Rafani Praha - HBC Hostivař 19:30 » Čimice

Neděle 19.11.2017

21100HC Kert Park Praha B - SK Ďáblové Praha 14:00 » Lužiny
21101HBC Defekt Třebíz - HBC Hostivař 11:00 » Kladno - ZS
21103Rafani Praha B - Mighty Bucks Praha 15:30 » Palmovka - Asfalt
21104Bohemia Benders Ďáblice - SHM HK Avir Praha 17:30 » Palmovka - Asfalt
21105HBC Tygři Mladá Boleslav B - SPC 10:00 » Mladá Boleslav
21106HBC Horní Počaply - SHM HbC Fénix Praha 14:00 » Horní Počaply
21107HC Red Wings Mladá Boleslav - HC Hanspaulka 14:00 » Hrdlořezy
21109SHM Goblins Praha - THC Praha 13:30 » Palmovka - Asfalt
21110SHM HBC Medvědi - SK Ďáblové Praha B 10:30 » Palmovka - Loba

Úterý 21.11.2017

21108SHM HK Avir Praha B - Players of Uftaland 19:30 » Palmovka - Loba

Středa 22.11.2017

21102Rafani Praha - HBC Hostivař B 19:30 » Čimice

Sobota 25.11.2017

21111TJ KOVO Praha B - HBC Horní Počaply 15:00 » Palmovka - Asfalt
21112HC Kert Park Praha B - HBC Tygři Mladá Boleslav B 14:00 » Lužiny
21113HBC Defekt Třebíz - SHM HK Avir Praha 11:00 » Kladno - ZS
21115HBC Hostivař B - SPC 13:00 » Horní Měcholupy
21116HBC Hostivař - Bohemia Benders Ďáblice 9:00 » Horní Měcholupy
21117SK Ďáblové Praha - Rafani Praha B 13:00 » Palmovka - Asfalt
21118HC Hanspaulka - SK Ďáblové Praha B 11:00 » Palmovka - Asfalt
21119SHM HBC Medvědi - THC Praha 14:00 » Palmovka - Loba
21120SHM Goblins Praha - Players of Uftaland 12:00 » Palmovka - Loba

Neděle 26.11.2017

21123HBC Defekt Třebíz - SK Ďáblové Praha 14:00 » Kladno - ZS
21124HC Kert Park Praha B - TJ KOVO Praha B 14:00 » Lužiny
21125HC Red Wings Mladá Boleslav - HBC Tygři Mladá Boleslav B 14:00 » Hrdlořezy
21126SHM HK Avir Praha B - HBC Horní Počaply 19:00 » Palmovka - Asfalt
21127SHM Goblins Praha - SHM HbC Fénix Praha 15:00 » Palmovka - Asfalt
21128SHM HBC Medvědi - SPC 13:00 » Palmovka - Asfalt
21129HC Hanspaulka - SHM HK Avir Praha 10:00 » Palmovka - Loba
21130SK Ďáblové Praha B - Mighty Bucks Praha 18:00 » Palmovka - Loba
21131THC Praha - Bohemia Benders Ďáblice 17:00 » Palmovka - Asfalt
21132Players of Uftaland - Rafani Praha B 16:00 » Palmovka - Loba

Sobota 03.03.2018

21133TJ KOVO Praha B - HBC Defekt Třebíz 0:00 » Palmovka - ???
21134SK Ďáblové Praha - Rafani Praha 0:00 » Palmovka - ???
21135HBC Hostivař - HBC Hostivař B 0:00 » Horní Měcholupy
21136SHM HbC Fénix Praha - Rafani Praha B 0:00 » Čimice
21137SPC - HBC Horní Počaply 0:00 » Palmovka - ???
21138SHM HK Avir Praha - HBC Tygři Mladá Boleslav B 0:00 » Palmovka - ???
21139Mighty Bucks Praha - Bohemia Benders Ďáblice 0:00 » Palmovka - ???
21140SHM HK Avir Praha B - HC Hanspaulka 0:00 » Palmovka - ???
21141HC Red Wings Mladá Boleslav - SHM Goblins Praha 0:00 » Hrdlořezy
21142Players of Uftaland - SHM HBC Medvědi 0:00 » Palmovka - ???
21143THC Praha - SK Ďáblové Praha B 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 10.03.2018

21144HBC Horní Počaply - HC Kert Park Praha B 0:00 » Horní Počaply
21145HBC Tygři Mladá Boleslav B - HBC Defekt Třebíz 0:00 » Mladá Boleslav
21146SHM HK Avir Praha - Rafani Praha 0:00 » Palmovka - ???
21147Mighty Bucks Praha - HBC Hostivař B 0:00 » Palmovka - ???
21148SPC - HBC Hostivař 0:00 » Palmovka - ???
21149Bohemia Benders Ďáblice - SK Ďáblové Praha 0:00 » Palmovka - ???
21150Rafani Praha B - TJ KOVO Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21151HC Hanspaulka - THC Praha 0:00 » Palmovka - ???
21152SK Ďáblové Praha B - Players of Uftaland 0:00 » Palmovka - ???
21153SHM HBC Medvědi - HC Red Wings Mladá Boleslav 0:00 » Palmovka - ???
21154SHM Goblins Praha - SHM HK Avir Praha B 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 17.03.2018

21155HBC Hostivař B - SK Ďáblové Praha 0:00 » Horní Měcholupy
21156Rafani Praha - TJ KOVO Praha B 0:00 » Čimice
21157HBC Defekt Třebíz - HC Kert Park Praha B 0:00 » Kladno - ZS
21158HBC Tygři Mladá Boleslav B - SHM HK Avir Praha B 0:00 » Mladá Boleslav
21159HBC Horní Počaply - SHM Goblins Praha 0:00 » Horní Počaply
21160SHM HbC Fénix Praha - SHM HBC Medvědi 0:00 » Čimice
21161SPC - HC Hanspaulka 0:00 » Palmovka - ???
21162SHM HK Avir Praha - SK Ďáblové Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21163Mighty Bucks Praha - THC Praha 0:00 » Palmovka - ???
21164Bohemia Benders Ďáblice - Players of Uftaland 0:00 » Palmovka - ???
21165Rafani Praha B - HC Red Wings Mladá Boleslav 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 24.03.2018

21166HC Kert Park Praha B - Rafani Praha 0:00 » Lužiny
21167TJ KOVO Praha B - HBC Hostivař B 0:00 » Palmovka - ???
21168SK Ďáblové Praha - HBC Hostivař 0:00 » Palmovka - ???
21169Rafani Praha B - Bohemia Benders Ďáblice 0:00 » Palmovka - ???
21170HBC Tygři Mladá Boleslav B - Mighty Bucks Praha 0:00 » Mladá Boleslav
21171HBC Horní Počaply - SHM HK Avir Praha 0:00 » Horní Počaply
21172SHM HbC Fénix Praha - SPC 0:00 » Čimice
21173SHM Goblins Praha - HC Hanspaulka 0:00 » Palmovka - ???
21174SHM HK Avir Praha B - SHM HBC Medvědi 0:00 » Palmovka - ???
21175HC Red Wings Mladá Boleslav - SK Ďáblové Praha B 0:00 » Hrdlořezy
21176Players of Uftaland - THC Praha 0:00 » Palmovka - ???

Neděle 25.03.2018

21177HBC Defekt Třebíz - HBC Horní Počaply 0:00 » Kladno - ZS
21178Rafani Praha - HBC Tygři Mladá Boleslav B 0:00 » Čimice
21179HBC Hostivař B - SHM HbC Fénix Praha 0:00 » Horní Měcholupy
21180HBC Hostivař - Mighty Bucks Praha 0:00 » Horní Měcholupy
21181SK Ďáblové Praha - SPC 0:00 » Palmovka - ???
21182TJ KOVO Praha B - Bohemia Benders Ďáblice 0:00 » Palmovka - ???
21183HC Kert Park Praha B - Rafani Praha B 0:00 » Lužiny
21184HC Hanspaulka - Players of Uftaland 0:00 » Palmovka - ???
21185THC Praha - HC Red Wings Mladá Boleslav 0:00 » Palmovka - ???
21186SK Ďáblové Praha B - SHM HK Avir Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21187SHM HBC Medvědi - SHM Goblins Praha 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 07.04.2018

21188HBC Hostivař - TJ KOVO Praha B 0:00 » Horní Měcholupy
21189HBC Hostivař B - HC Kert Park Praha B 0:00 » Horní Měcholupy
21190Rafani Praha - HBC Defekt Třebíz 0:00 » Čimice
21191SHM Goblins Praha - HBC Tygři Mladá Boleslav B 0:00 » Palmovka - ???
21192SHM HBC Medvědi - HBC Horní Počaply 0:00 » Palmovka - ???
21193HC Hanspaulka - SHM HbC Fénix Praha 0:00 » Palmovka - ???
21194SK Ďáblové Praha B - SPC 0:00 » Palmovka - ???
21195THC Praha - SHM HK Avir Praha 0:00 » Palmovka - ???
21196Players of Uftaland - Mighty Bucks Praha 0:00 » Palmovka - ???
21197HC Red Wings Mladá Boleslav - Bohemia Benders Ďáblice 0:00 » Hrdlořezy
21198SHM HK Avir Praha B - Rafani Praha B 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 14.04.2018

21199HBC Defekt Třebíz - HBC Hostivař B 0:00 » Kladno - ZS
21200HC Kert Park Praha B - HBC Hostivař 0:00 » Lužiny
21201TJ KOVO Praha B - SK Ďáblové Praha 0:00 » Palmovka - ???
21202SPC - Rafani Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21203SHM HK Avir Praha - SHM HbC Fénix Praha 0:00 » Palmovka - ???
21204Mighty Bucks Praha - HBC Horní Počaply 0:00 » Palmovka - ???
21205Bohemia Benders Ďáblice - HBC Tygři Mladá Boleslav B 0:00 » Palmovka - ???
21206SHM HBC Medvědi - HC Hanspaulka 0:00 » Palmovka - ???
21207SHM Goblins Praha - SK Ďáblové Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21208SHM HK Avir Praha B - THC Praha 0:00 » Palmovka - ???
21209HC Red Wings Mladá Boleslav - Players of Uftaland 0:00 » Hrdlořezy

Neděle 15.04.2018

21210HBC Horní Počaply - Rafani Praha 0:00 » Horní Počaply
21211SHM HK Avir Praha - HBC Hostivař B 0:00 » Palmovka - ???
21212SHM HbC Fénix Praha - HBC Hostivař 0:00 » Čimice
21213Mighty Bucks Praha - SK Ďáblové Praha 0:00 » Palmovka - ???
21214SPC - TJ KOVO Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21215Bohemia Benders Ďáblice - HC Kert Park Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21216Rafani Praha B - HBC Defekt Třebíz 0:00 » Palmovka - ???
21217HC Hanspaulka - HC Red Wings Mladá Boleslav 0:00 » Palmovka - ???
21218Players of Uftaland - SHM HK Avir Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21219THC Praha - SHM Goblins Praha 0:00 » Palmovka - ???
21220SK Ďáblové Praha B - SHM HBC Medvědi 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 21.04.2018

21221SK Ďáblové Praha - HC Kert Park Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21222HBC Hostivař - HBC Defekt Třebíz 0:00 » Horní Měcholupy
21223HBC Hostivař B - Rafani Praha 0:00 » Horní Měcholupy
21224HBC Tygři Mladá Boleslav B - SHM HBC Medvědi 0:00 » Mladá Boleslav
21225HBC Horní Počaply - HC Hanspaulka 0:00 » Horní Počaply
21226SHM HbC Fénix Praha - SK Ďáblové Praha B 0:00 » Čimice
21227SPC - THC Praha 0:00 » Palmovka - ???
21228SHM HK Avir Praha - Players of Uftaland 0:00 » Palmovka - ???
21229Mighty Bucks Praha - HC Red Wings Mladá Boleslav 0:00 » Palmovka - ???
21230Bohemia Benders Ďáblice - SHM HK Avir Praha B 0:00 » Palmovka - ???
21231Rafani Praha B - SHM Goblins Praha 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 28.04.2018

21232HC Hanspaulka - HBC Tygři Mladá Boleslav B 0:00 » Palmovka - ???
21233SK Ďáblové Praha B - HBC Horní Počaply 0:00 » Palmovka - ???
21234THC Praha - SHM HbC Fénix Praha 0:00 » Palmovka - ???
21235Players of Uftaland - SPC 0:00 » Palmovka - ???
21236HC Red Wings Mladá Boleslav - SHM HK Avir Praha 0:00 » Hrdlořezy
21237SHM HK Avir Praha B - Mighty Bucks Praha 0:00 » Palmovka - ???
21238SHM Goblins Praha - Bohemia Benders Ďáblice 0:00 » Palmovka - ???
21239SHM HBC Medvědi - Rafani Praha B 0:00 » Palmovka - ???

Sobota 05.05.2018

21240HBC Hostivař B - HBC Tygři Mladá Boleslav B 0:00 » Horní Měcholupy
21241HBC Hostivař - SHM HK Avir Praha 0:00 » Horní Měcholupy
21242SK Ďáblové Praha - SHM HbC Fénix Praha 0:00 » Palmovka - ???
21243TJ KOVO Praha B - Mighty Bucks Praha 0:00 » Palmovka - ???
21244HC Kert Park Praha B - SPC 0:00 » Lužiny
21245HBC Defekt Třebíz - Bohemia Benders Ďáblice 0:00 » Kladno - ZS
21246Rafani Praha - Rafani Praha B 0:00 » Čimice
» nahoru